Manuel Ugarte 1635 : Manuel Ugarte 1635, C1428BRC Buenos Aires, Argentina


Dostupné informace o Manuel Ugarte 1635 :




Název: Název

Manuel Ugarte 1635

Adresa: Adresa

Manuel Ugarte 1635, C1428BRC Buenos Aires, Argentina

Kapacita: Kapacita

150 míst

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Mimo ulici / Garáž

Kontakt: Kontakt

+54 11 4896-0806

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

Platby: Platby

Obsluha

Jaké platební metody jsou přijímány? Jaké platební metody jsou přijímány?
  • Přijímá kreditní karty
  • Přijímá mince
  • Přijímá bankovky
Rozměrové limity Rozměrové limity
  • Výškové omezení


Další parkování ve městě Buenos Aires

O Manuel Ugarte 1635 :

Manuel Ugarte 1635 je parkoviště na adrese Manuel Ugarte 1635, C1428BRC Buenos Aires, Argentina ve městě Buenos Aires ve Švýcarsku. Má 150 vyznačených parkovacích míst. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

+54 11 4896-0806


Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin


V okolí Manuel Ugarte 1635:

Garaje Libertador

Av. del Libertador 6540, C1428ARV Buenos Aires, Argentina
0.18 km odsud

Číst dále
Point Park

Arribeños 2511, Buenos Aires, Argentina
0.21 km odsud

Číst dále
Montañeses 2439

Montañeses 2439, C1428AQM Buenos Aires, Argentina
0.31 km odsud

Číst dále
Libra

Blanco Encalada 1651, C1428DCQ Buenos Aires, Argentina
0.35 km odsud

Číst dále
Avenida Congreso 1933

Avenida Congreso 1933, C1428BVA Buenos Aires, Argentina
0.36 km odsud

Číst dále
Parking de Libertador

Blanco Encalada 1458, C1428DCN Buenos Aires, Argentina
0.44 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

Manuel Ugarte 1635 se nachází na adrese Manuel Ugarte 1635, C1428BRC Buenos Aires, Argentina, Buenos Aires. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

  • Přijímá kreditní karty
  • Přijímá mince
  • Přijímá bankovky

  • Výškové omezení

  • Manuel Ugarte 1635 nabízí 150 parkovacích míst pro vozidla.

  • Manuel Ugarte 1635 je parkoviště typu: Mimo ulici, Garáž.

Telefon: +54 11 4896-0806

.


Další parkování ve městě Buenos Aires Zobrazit trasu Sdílet