동서울터미널 지하 : 강변역로 50, 서울특별시 05116, South Korea


Dostupné informace o 동서울터미널 지하 :




Název: Název

동서울터미널 지하

Adresa: Adresa

강변역로 50, 서울특별시 05116, South Korea

Kapacita: Kapacita

38 míst

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Mimo ulici / Garáž

Provozovatel: Provozovatel

아마노코리아(주)

Kontakt: Kontakt

+82 1899-7275

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

Platby: Platby

Platba při výjezdu

Jaké platební metody jsou přijímány? Jaké platební metody jsou přijímány?
  • Přijímá kreditní karty
Rozměrové limity Rozměrové limity
  • Max. výška 1.70 m


Ceník 동서울터미널 지하

30 min ➜ KRW 2500.00
každá další 15 min ➜ KRW 1000.00
24h ➜ KRW 30000.00


Další parkování ve městě 서울특별시

O 동서울터미널 지하 :

동서울터미널 지하 je parkoviště na adrese 강변역로 50, 서울특별시 05116, South Korea ve městě 서울특별시 ve Švýcarsku. Má 38 vyznačených parkovacích míst. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

+82 1899-7275


Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin


V okolí 동서울터미널 지하:

동서울터미널 제1

강변역로 50, 서울특별시 05116, South Korea
0.16 km odsud

Číst dále
동서울터미널 제2

강변역로 50, 서울특별시 05116, South Korea
0.17 km odsud

Číst dále
성진빌딩

구의강변로 45, 서울특별시 05049, South Korea
0.17 km odsud

Číst dále
비바힐스강변

구의강변로 51, 서울특별시 05049, South Korea
0.17 km odsud

Číst dále
옥산그린

구의강변로 53, 서울특별시 05048, South Korea
0.17 km odsud

Číst dále
구의강변로 35

구의강변로 35, 서울특별시 05115, South Korea
0.18 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

동서울터미널 지하 se nachází na adrese 강변역로 50, 서울특별시 05116, South Korea, 서울특별시. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

30 min ➜ KRW 2500.00
každá další 15 min ➜ KRW 1000.00
24h ➜ KRW 30000.00

  • Přijímá kreditní karty

  • Max. výška 1.70 m

  • 동서울터미널 지하 nabízí 38 parkovacích míst pro vozidla.

  • 동서울터미널 지하 je parkoviště typu: Mimo ulici, Garáž.

  • 동서울터미널 지하 provozuje 아마노코리아(주).

Telefon: +82 1899-7275

.


Další parkování ve městě 서울특별시 Zobrazit trasu Sdílet