Muebleria la Nacional : Lecumberri 53, 15100 Ciudad De México, Mexico


Beschikbare details van Muebleria la Nacional :




Naam: Naam

Muebleria la Nacional

Adres: Adres

Lecumberri 53, 15100 Ciudad De México, Mexico

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Garage

Contact: Contact

+52 55 2744 8655

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 08:00–19:00
Dinsdag: 08:00–19:00
Woensdag: 08:00–19:00
Donderdag: 08:00–19:00
Vrijdag: 08:00–19:00
Zaterdag: 08:00–19:00
Zondag: Gesloten

Betalingen: Betalingen

Bewaker

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Hoogtebeperking


Prijzen bij Muebleria la Nacional

1h (Ma-Za 8:00-19:00) ➜ MXN 24.00


Meer parkeren in Ciudad De México

Over Muebleria la Nacional :

Muebleria la Nacional is een parkeerlocatie aan Lecumberri 53, 15100 Ciudad De México, Mexico in Ciudad De México, Zwitserland. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+52 55 2744 8655


Openingstijden :
Maandag: 08:00–19:00
Dinsdag: 08:00–19:00
Woensdag: 08:00–19:00
Donderdag: 08:00–19:00
Vrijdag: 08:00–19:00
Zaterdag: 08:00–19:00
Zondag: Gesloten


In de buurt van Muebleria la Nacional:

Lecumberri 63

Lecumberri 63, 15100 Ciudad De México, Mexico
0.04 km afstand

Meer lezen
El Gallo

Lecumberri 65, 15100 Ciudad De México, Mexico
0.06 km afstand

Meer lezen
Plaza Circunvalacion

Vidal Alcocer 617, 15100 Ciudad De México, Mexico
0.07 km afstand

Meer lezen
Héroe de Nacozari

Héroe de Nacozari, 15100 Ciudad De México, Mexico
0.11 km afstand

Meer lezen
Héroe de Nacozari

Héroe de Nacozari, 15100 Ciudad De México, Mexico
0.15 km afstand

Meer lezen
Calle de José Joaquín Herrera 42

Calle de José Joaquín Herrera 42, 06000 Ciudad De México, Mexico
0.19 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Muebleria la Nacional is gevestigd op Lecumberri 53, 15100 Ciudad De México, Mexico, Ciudad De México. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 08:00–19:00
Dinsdag: 08:00–19:00
Woensdag: 08:00–19:00
Donderdag: 08:00–19:00
Vrijdag: 08:00–19:00
Zaterdag: 08:00–19:00
Zondag: Gesloten

1h (Ma-Za 8:00-19:00) ➜ MXN 24.00

  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten

  • Hoogtebeperking

  • Muebleria la Nacional is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Garage.

Telefoon: +52 55 2744 8655

.


Meer parkeren in Ciudad De México Routebeschrijving Delen