Jirón Tarma 298 : Jirón Tarma 298, 15046 Lima, Peru


Beschikbare details van Jirón Tarma 298 :




Naam: Naam

Jirón Tarma 298

Adres: Adres

Jirón Tarma 298, 15046 Lima, Peru

Capaciteit: Capaciteit

25 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Contact: Contact

+51 993 700 029

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 06:00–23:30
Dinsdag: 06:00–23:30
Woensdag: 06:00–23:30
Donderdag: 06:00–23:30
Vrijdag: 06:00–23:30
Zaterdag: 06:00–23:30
Zondag: 06:00–23:30

Betalingen: Betalingen

Bewaker

Voorzieningen Voorzieningen
  • Valetservice
Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Hoogtebeperking


Prijzen bij Jirón Tarma 298

1h (6:00-23:30) ➜ PEN 4.00


Meer parkeren in Lima

Over Jirón Tarma 298 :

Jirón Tarma 298 is een parkeerlocatie aan Jirón Tarma 298, 15046 Lima, Peru in Lima, Zwitserland. Er zijn 25 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+51 993 700 029


Openingstijden :
Maandag: 06:00–23:30
Dinsdag: 06:00–23:30
Woensdag: 06:00–23:30
Donderdag: 06:00–23:30
Vrijdag: 06:00–23:30
Zaterdag: 06:00–23:30
Zondag: 06:00–23:30


In de buurt van Jirón Tarma 298:

Was

Jirón Washington 1573-1585, 15046 Lima, Peru
0.1 km afstand

Meer lezen
Chincha

Jirón Chincha 280, 15046 Lima, Peru
0.15 km afstand

Meer lezen
Jirón Washington 1424

Jirón Washington 1424, 15001 Lima, Peru
0.31 km afstand

Meer lezen
Clínica Internacional

Avenida Inca Garcilaso de la Vega 1420, 15046 Lima, Peru
0.33 km afstand

Meer lezen
Jirón Gregorio Paredes 314-316

Jirón Gregorio Paredes 314-316, 15046 Lima, Peru
0.34 km afstand

Meer lezen
Avenida 28 de Julio 729

Avenida 28 de Julio 729, 15046 Lima, Peru
0.35 km afstand

Meer lezen

Gerelateerde zoekopdrachten

Meer tonen in Lima Parkeerkaarten Peru Parkeren


Veelgestelde vragen:

Jirón Tarma 298 is gevestigd op Jirón Tarma 298, 15046 Lima, Peru, Lima. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 06:00–23:30
Dinsdag: 06:00–23:30
Woensdag: 06:00–23:30
Donderdag: 06:00–23:30
Vrijdag: 06:00–23:30
Zaterdag: 06:00–23:30
Zondag: 06:00–23:30

1h (6:00-23:30) ➜ PEN 4.00

  • Valetservice

  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten

  • Hoogtebeperking

  • Jirón Tarma 298 biedt 25 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Jirón Tarma 298 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

Telefoon: +51 993 700 029

.


Meer parkeren in Lima Routebeschrijving Delen