Granville Place (Diamond Parking Lot #4377) : 8118-8168 Granville Street, Vancouver, BC V6P 4Z4, Canada


Dostępne informacje o Granville Place (Diamond Parking Lot #4377) :




Nazwa: Nazwa

Granville Place (Diamond Parking Lot #4377)

Adres: Adres

8118-8168 Granville Street, Vancouver, BC V6P 4Z4, Canada

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Diamond Parking Ltd

Kontakt: Kontakt

+1 604-681-8797

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Płatności: Płatności

Płatność telefonem

Udogodnienia Udogodnienia
  • Ładowanie samochodów elektrycznych
Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje płatności mobilne
Limity wymiarów Limity wymiarów
  • Ograniczenie wysokości


Cennik Granville Place (Diamond Parking Lot #4377)

1h (19:00-7:00) ➜ CAD 1.00
Klient, Odwiedzający: ryczałt (7:00-19:00) ➜ bezpłatnie
Klient, Odwiedzający: maks. postój 30 min (7:00-19:00)


Więcej parkingów w Vancouver

O Granville Place (Diamond Parking Lot #4377) :

Granville Place (Diamond Parking Lot #4377) to parking przy 8118-8168 Granville Street, Vancouver, BC V6P 4Z4, Canada w Vancouver w Szwajcarii. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+1 604-681-8797


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Granville Place (Diamond Parking Lot #4377):

Luminaire Plaza

1450 SW Marine Drive, Vancouver, BC V6P 5Z9, Canada
0.75 km stąd

Czytaj więcej
Airport Square (Impark Lot #521)

1200 W 73rd Ave, Vancouver, BC V6P 6G5, Canada
0.91 km stąd

Czytaj więcej
Best Western Plus Vancouver Airport Hotel

1041 SW Marine Dr, Vancouver, BC V6P 6L6, Canada
0.93 km stąd

Czytaj więcej
EasyPark Lot 36

1400 SW Marine Dr, Vancouver, BC V6P 5Z9, Canada
0.93 km stąd

Czytaj więcej
EasyPark Lot 123

8139 Lord St, Vancouver, BC V6P 2P8, Canada
1.56 km stąd

Czytaj więcej
North West Garage

8199 Cambie Street, Vancouver, BC V6P 3K2, Canada
1.61 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Granville Place (Diamond Parking Lot #4377) znajduje się pod adresem 8118-8168 Granville Street, Vancouver, BC V6P 4Z4, Canada, Vancouver. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

1h (19:00-7:00) ➜ CAD 1.00
Klient, Odwiedzający: ryczałt (7:00-19:00) ➜ bezpłatnie
Klient, Odwiedzający: maks. postój 30 min (7:00-19:00)

  • Ładowanie samochodów elektrycznych

  • Akceptuje płatności mobilne

  • Ograniczenie wysokości

  • Granville Place (Diamond Parking Lot #4377) to parking typu: Poza ulicą, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Granville Place (Diamond Parking Lot #4377) zarządza Diamond Parking Ltd.

Telefon: +1 604-681-8797

.


Więcej parkingów w Vancouver Pokaż trasę Udostępnij