Jirón Puno 417 : Jirón Puno 417, 15001 Lima, Peru


Dostępne informacje o Jirón Puno 417 :




Nazwa: Nazwa

Jirón Puno 417

Adres: Adres

Jirón Puno 417, 15001 Lima, Peru

Pojemność: Pojemność

28 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Garaż

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–22:00
Wtorek: 08:00–22:00
Środa: 08:00–22:00
Czwartek: 08:00–22:00
Piątek: 08:00–22:00
Niedziela: 08:00–22:00

Płatności: Płatności

Obsługa parkingu

Udogodnienia Udogodnienia
  • Usługa valet
Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty
Limity wymiarów Limity wymiarów
  • Ograniczenie wysokości


Cennik Jirón Puno 417

1h (8:00-22:00) ➜ PEN 5.00


Więcej parkingów w Lima

O Jirón Puno 417 :

Jirón Puno 417 to parking przy Jirón Puno 417, 15001 Lima, Peru w Lima w Szwajcarii. Ma 28 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

Godziny otwarcia :
Poniedziałek: 08:00–22:00
Wtorek: 08:00–22:00
Środa: 08:00–22:00
Czwartek: 08:00–22:00
Piątek: 08:00–22:00
Niedziela: 08:00–22:00


W pobliżu Jirón Puno 417:

Jirón Puno 434

Jirón Puno 434, 15001 Lima, Peru
0.05 km stąd

Czytaj więcej
Puno

Jirón Puno 486-492, 15001 Lima, Peru
0.13 km stąd

Czytaj więcej
Purban

Jirón Lampa 787, 15001 Lima, Peru
0.16 km stąd

Czytaj więcej
Peruanos

Jirón Azangaro 550, 15001 Lima, Peru
0.19 km stąd

Czytaj więcej
War

Jirón Santa Rosa 434, 15001 Lima, Peru
0.22 km stąd

Czytaj więcej
Lima Center

Jirón Azangaro 488, 15001 Lima, Peru
0.27 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Jirón Puno 417 znajduje się pod adresem Jirón Puno 417, 15001 Lima, Peru, Lima. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: 08:00–22:00
Wtorek: 08:00–22:00
Środa: 08:00–22:00
Czwartek: 08:00–22:00
Piątek: 08:00–22:00
Niedziela: 08:00–22:00

1h (8:00-22:00) ➜ PEN 5.00

  • Usługa valet

  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty

  • Ograniczenie wysokości

  • Jirón Puno 417 oferuje 28 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Jirón Puno 417 to parking typu: Poza ulicą, Garaż.

.


Więcej parkingów w Lima Pokaż trasę Udostępnij